En iyi Yat Kiralama Firmaları

Şimdi sizlere bu yazımızda tatile çıkıp yat ile gezi yapmak isteyenler için hazırladığımız yat firmaları hakkında biraz bilgi vermek istedim. Türkiye’de ki en iyi yat kiralama firmalarından biraz bahsedelim.İşte sizlere en iyi yat kiralama firmalarından 5 tanesi..

Sky Yacht Kiralama
Sahibinden En uygun fiyatlarla boğazın en lüks ve en büyük yatlarını siz değerli misafirlerimize sunuyoruz evlilik teklifi, doğum günü, şirket org. vb birçok aktivitelerinizde profesyonel ekibimiz ve en bol paket içeriklerimizle sizlere muhteşem ve unutulmaz bir boğaz keyfi sunuyoruz.

Şan Tur Yatçılık
Boğaziçi – Adalar Yat ve Tekne Turu İşletmeciliği. Kiralama – Danışmanlık Hizmetleri. VIP Gemide Her Akşam Boğaz Turu.

River Yat
Maalesef; Boğazda ki, en pahalı kiralık yat. Tabi ki de bir çok sebebi var? Herkes aynıyken biz FARKLIYDIK; şimdi herkes fark peşinde, biz yine AYNIYIZ. Call us to rent 🔹The most “Exclusive Yacht”🔹

Hypnos Y.
Merhabalar değerli müşterilerimiz HYPNOS YAT olarak istanbulun eşsiz güzelliğinizi konforlu ve güvenilir yeni model yatımızla siz değerli müşterilerimize alkolsuz olarak en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Yatımız bebek’de bağlı olup siz değerli misafirlerimizi anadolu yakasından da alabiliriz ( kandilli,kuleli, anadoluhisarı). Yatımız 20 metre olup 5 metre enindedir.gayet büyük ve geniş oldugundan konforlu seyir sizleri bekliyor.

Wellife Tour
Boğaz yada adalar bölgesinde tekne turu. Doğum günü, bekarlığa veda partisi, yüzme, balık turu vb. Içın irtibata geçiniz.

Berçem Boğaz Turu
Berçem Boğaz Turu olarak bugüne kadar kalitesi ve detaylara önem veren tutumuyla, birçok organizasyon düzenledik.Bireysel ve kurumsal tüm organizasyonlarda memnuniyetinizi esas alarak hizmet vermekteyiz. Memnuniyetiniz, mutluluğumuzdur.

Özel Turizm Nak İnş San Ve Tic
2002 YILINDAN BUGÜNE YAT KİRALAMA İŞİ YAPIYORUZ YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE VE BOĞAZA HAKİM OLMAMIZ MÜŞTERİLERİMİZE AYRI BİR GÜVEN VERİYOR. 17 MT BOY 5 MT EN 2 ADET 305 YANMAR MOTOR 1 den 20 KİŞİYE KADAR MOTOR YATIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ. DİKKAT GEREKTİREN TEK RİSK ALIŞKANLIK YAPAR. ARNAVUTKÖY DEN HUZURA DAVET. BİR HAFTA SONU YA DA YAZ AKŞAMI HAYAL EDİN; EŞİNİZ, AİLENİZ, DOSTLARINIZ İLE. YA DA SADECE KENDİNİZLE. Yıldızları saydığınız, denizin kokusunu aldığını, hayallere daldığınız.