Bombalardan Kurtuldu, Maganda Kurşunundan Kurtulamadı

Gaziantep’te maganda mermiyi , ailesi ile beraber evin terasında oturan Suriyeli bebeğe isabet etti.
Gaziantep’te magandanın silahından çıkan mermi, ailesi ile beraber evin terasında oturan 13 aylık bebeğe isabet etti. Suriyeli bebek meşgul bakıma alındı.

SURİYE’DE BOMBALARDAN KAÇTI, ANTEP’TE MAGANDA MERMIYI İSABET ETTİ

Edinilen bilgiye yönelik , mevzu , İnönü Mahallesi Karayılan Caddesi üstünde oluştu . Burada Suriye’deki iç savaştan kaçarak ülkemiz’ye sığınan Suriyeli aile ısısı yüksek nedeni ile kiraladıkları evin terasında oturdu.

BİR ANDA AĞLAMAYA BAŞLADI

Yakınlarıyla beraber oturan ailenin 13 aylık bebeği Cuham Muhammed bir anda sıçrayarak ağlamaya başlismi. Baba Emin ve anne Hekime çocuklarına ne olduğunu anlamaya çalışırken kanama olduğunu fark etti.

HASTANEYE KALDIRILDI

Bunun üst kısmına bir an önce Dr. Ersin Arslan Hükümet Hastanesi’ne kaldırılan şanssız bebeğin tedavisine başlandı. Hastanede çekilen röntgende bir magandanın tabancayla sıktığı merminin bebeğe isabet ettiği anlaşıldı.

YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Burada kalp masajı ve oksijen verilen şanssız bebek ek olarak bir sonra Şehitkamil Hükümet Hastanesi’ne bir an önce sevk edildi. Bu hastanede yapılmış olan önce müdahalenin sonrasında Cuham Muhammed meşgul bakım ünitesine alındı.

Talihsiz bebek hayat mücadelesi verirken, polis tabancayla havaya ateş açan kişi veya vatandaşların yakalanması amaçlı faaliyet başlattı.

Bir cevap yazın