Volvo’dan özel seri

Yeni Volvo XC90’ın ilk serisi durumda olan 1927 araba , Volvo’nun 87 sene bir önceki kuruluşunu kutluyor.

Volvo Cars, bu sabah Stockholm’de lansmanı gerçekleştirilen, yepyeni Volvo XC90’ın sınırlı sayıdaki First Edition serisini pazara sunuyor. Her biri ayrı ayrı numaralanan 1927 tane araba , hem tek Volvo’nun kuruluş senesini kutluyor, hem tek de ilk defa , yalnızca online olarak www.volvocars.com üzerinden satın alınabilecek.

Online site, 3 Eylül, Saat 16.00 (CET) itibariyle piyasaya açılacak.

Volvo Cars Pazarlama, Satış ve Alıcı Hizmetleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Alain Visser, “Dünyanın en güzel SUV’una sahip olacak ilk bireyler aralarında olmak isteyenlerin çabuk davranması gerekmektedir . Yepyeni XC90’a gösterilen kocaman alaka , First Edition’ın tek sürü çabuk satılacağını gösteriyor” diyor.
First Edition’ın yalnızca online olarak satılıyor olması, Volvo Cars’ın pazarlama aktivitelerine ve sıra dışı şahsi hizmet anlayışına getirdiği yenilenmiş yaklaşımının yalnızca tek örneğini oluşturuyor.

Visser, “Biz, Volvo sahibi olma, satın alım ve alım satım inşa etme aşamalarını kolaylaştıran tek ekosistem yaratıyoruz” diyor. ” Bununla Birlikte yepyeni XC90’ın tanıtımını küresel olarak uygulayacağımız, yepyeni sıra dışı alıcı tecrübesi anlayışımızı tanıtmak amaçlı muhteşem tek platform olarak görüyoruz” diye ekliyor.

Bir cevap yazın