Samsung Galaxy Note 7 hakkında bilgi

Kullanıcıların coşkuyla beklediği yepyeni amiral gemisi Note 7, lansmanı esnasında epeyce beğenilmişti. Daha öncesinde 26 Ağustos’ta piyasaya sunulacağı ilanlan Note 7, bu sabah itibari ile raflarda yerini aldı ve satışına başlandı.
Merakla beklenen telefonun öbür modellere yönelik normalde 2.5 kat daha çok ön sipariş aldıklarını söyleyen Samsung Türkiye’nin pazarlama yetkilileri bu vaziyetten epeyce hoşnut görünüyorlar. 3599 TL satış fiyatıyla raflarda yerini meydan yepyeni model amaçlı üyeler bu kocaman fiyatı gözden çıkarmış vaziyetteler. Ücretinin fazla yüksek meydana gelmesine cevap sahip meydana geldiği nitelikleri telefonu piyasanın en iyilerinden biri yapıyor.
Samsun Galaxy Note 7 Özellikleri
Telefonda işlemci olarak 4 tane 2.6 GHz ve 4 tane 1.5 GHz frekanslarıyla personel Exynos 8890 işlemcisi seçim edilmiş durumda. İşlemcisini 4 GB ram ile savunan Samsung, telefona 64 GB deppolama sahası eklemiş. Micro SD kartlarıyla depolama sahasını arttırabildiğiniz telefonda 12 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera yer alıyor. Android Nougat ile beraber iştirak eden telefon 3500 mAh’lık bataryasıyla şarj meselenini az da olsa çözmüş benzeri yaşanıyor. Yenilenen TouchWiz ile teknogaste olarak telefonun bi fiyatını doğruluk ettiğini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın