“Beni Affedin” Notu Bırakan Komisyoncu İntihar Etti

Antalya’da komisyonculuk yaptığı ve kriz nedeniyle işleri bozulduğu öğrenilen 43 yaşlarındaki Tuncay Tunç, arkasında “Beni affedin.” notu bıraktıktan ardından intihar etti.

Antalya’da kriz nedeniyle işleri bozulan halde komisyonculuk yapan 43 yaşlarındaki Tuncay Tunç, “Beni affedin. Yüzünüze bakacak halim, tutunacak dalım kalmadı.” diye not bıraktıktan ardından park halindeki otomobilin içerisinde av tüfeğiyle başına ateş ederek yaşamına son verdi.

VATANDAŞLAR FARK ETTİ

Antalya’nın Kepez girişindeki seyir terasında park halindeki otomobilin içerisinde kafasının büyük bir bölümü olmayan bir bireyin yattığını gören vatandaşlar, durumu sıhhat ve polis ekiplerine bildirdi.

KRİZ NEDENİYLE İŞLERİ BOZULDU

İhbar üzerine olayın gerçekleştiği yere gelen polis, evli ve iki çocuk babası Tuncay Tunç’un cesediyle karşılaştı. Başına dayadığı kısa namlulu av tüfeğini ateşleyerek yaşamına son verdiği belirlenen Tunç’un Antalya Toptancı Sebze Meyve Durumu’nde komisyonculuk yaptığı ve kriz nedeniyle işleri bozulduğu için çeklerini ödeyemediği öğrenildi.

“BENİ AFFEDİN” NOTU BIRAKTI

Gece geç saatlerde seyir terasına geldiği belirtilen Tuncay Tunç’un ailesine hitaben, ‘Beni affedin. Yüzünüze bakacak halim, tutunacak dalım kalmadı’ notunu bıraktığı, kimliğinde yer alan fotoğrafını da sigarayla yaktığı belirtildi.

Polis, olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.