Aksaray’da Esnafları Döven İrlandalı Turist

Ülkemiz’nin gündemine oturan İrlandalı yabancı gezgin ilk defa sohbet etti . Durum hemen sarhoş olmadığını söyleyip, kendisine saldıranlar amaçlı , ” Belli Bir Süre adam olsalar keşke ” ifadelerini kullandı.

Aksaray’da esnafı döven İrlandalı yabancı gezgin bir anda Ülkemiz ‘nin gündemine otururken, hayat basını da boksörün peşine düştü. İrlandalı yabancı gezgin ilk defa Show TV ekibine sohbet etti . Kendisine saldıran esnaf amaçlı , ” Belli Bir Süre adam olsalar keşke ” diyerek sitem etti.

SOSYAL BASıNDA POPÜLER OLDU

İstanbul Aksaray’da girdiği bir dükkanda işletme sahibiyle tartıştıktan ardından esnafın saldırısına uğrayan İrlandalı yabancı gezgin , henüz ardından hemen hemen tüm esnafı tek başına dövmüştü. Prof boksör meydana gelen İrlandalı yabancı gezgin , kısa müddette Toplumsal medyanın en bir sürü konuşulan kişisi haline geldi.

” ÖZÜR DİLEMEK İSTEDİM, SARHOŞ DEĞİLDİM ”

Türkiye ve hayat basınının peşinde meydana geldiği İrlandalı yabancı gezgin ilk defa Show TV elibine sohbet etti . Ismin Muhammed Fadel meydana geldiği öğrenilen yabancı gezgin o anları ” Su almak istedim kapıyı açtım herşey üzerime döküldü. Özür dilemeye çalıştım. Sarhoş değildim, kafam yerindeydi. Sopalarla üstüme saldırıdılar. Nedir başka bir deyişle bu siz dükkan sahibi misiniz kasap mı? Onlardan korkmadım. Ellerine ne geçtiyse saldırdılar. Ellerini kullansalar henüz adil olurdu. Boksör değilim yalnızca idman yapıyorum. Gerekmedikçe boks mücadelesi yapmıyorum ” sözleriyle açıkladı .

” BİRAZ ADAM OLSALAR KEŞKE ”

Karşınızda yüzlerce birey görünce korkmadınız mı? suali üst kısmına ise;
” Hayır. Sopalarla saldırdılar. Ne inşa etmeye çalışıyorlar, belli bir süre adam olsalar keşke. Ellerini kullansalar henüz adil olabilir . Dişinin kırıldığını bilmiyorum. Ben kendimi defansa çalıştım. Bir de şu var. Benim meselem dükkan sahibiyle. Ben onu yalnızca saf dışı bıraktım o civarı . ” cevabını verdi.

BOKS ŞAMPİYONU DEĞİL, YALNıZCA IDMAN YAPIYOR

Boksör meydana geldiği iddialrına ise Fadel, ” Ben yalnızca idman yapıyorum. Zor olduğum amaçlı ayakta kalmayı başardım belki fakat ehemmiyetli meydana gelen şuy ben bu ülkeye dövüş etmeye gelmedim. Seviyorum Ülkemiz ‘yi Müslüman bir ülke. Kolum kırıldı kafam yaralandı omuz kemiğim çatladı. Belimden bıçakla yaralandım. Tümü bir su amaçlı . ” cevabını verdi.

” TÜRKİYE’YE BIR DAHA GELİRİM ”

Show Bilgi muhabirinin öbür suallerine Muhammed Fadel şu şekilde cavp verdi;

Kavga ettiğiniz şahıslarla barışmak arzu eder misniz?

Onlar benden özür diler mi asal soru bu.

Onlar isterse?

Eğer onlar ister olabilmektedir fakat şu da var ben telefonumu kaybettim. ötekisi kırıldı altın kolyem zarar param.

Bu kavgadan ardından bir daha türkiyeye ciro misniz?

Evet. Elbet ki .