Adc Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adc Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Gaziantep, Adc Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kliniği, Adc Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim

15 senelik mesleksel ve teknik deneyim ardından , bir Haziran 2013 te resmi açılışı Sn. Doç. Dr. Hüseyin ÇELİK’in Katılımıyla gerçekleştirilen ADC Akay Ağız ve Diş Sıhhati Merkezi;

Medikal ve mimari altyapısıyla beynelmilel standartlara ve akreditasyon şartlarına (Joint Commission International) uyumlu tek biçimde yapılan ilk özel ağız ve diş sıhhati merkezi durumda olan ADC bu bölgede Türkiye’nin lider sıhhat merkezi olma vizyonu doğrultusunda sıhhat Turizmi uygulamalarıyla başka hastalara da kalifiye ve yüksek standartta hizmet vermeyi ve şartsız hasta kişi memnuniyetini hedeflenmektedir. Sıhhat Turizmi ile ülkemize döviz kazandırmak mühim hedeflerimiz aralarında koltuk almaktadır .

Uluslararası standartlarda uygulama ve rehabilitasyonların gerçekleştirildiği 800 metrekarelik kapalı sahaya oluşturulmuş durumda olan merkezimizde 2’si diagnoz olmak üzere 9 tane diş birimi , Türkiye’de Ağız ve Diş Sıhhati kapsamında ilk kez beynelmilel validasyona sahip A Sınıfı ameliyathane, 3D tomografi, sterilizasyon birimleri, müşahade ve gözlem odaları, laboratuarlar, toplantı ve öğrenim salonları koltuk almaktadır .

İmplantoloji, ağız diş ve çene cerrahisi, ortodonti, takma , periodontoloji, pedodonti ve endodonti olmak üzere basit alanlarda profesör, doçent ve uzman diş hekimlerinden meydana gelen 14 hekim, anestezi ve reanimasyon uzmanları, 20 şahsiyet teknik, destekçi ve yönetimsel çalışan vazife yapmaktır.

Kliniğimizde itimat içinde bütün ağız ve diş sıhhati hizmetlerini alabilirsiniz.

TLF: 0212 497 44 88

FAX: 0212 497 44 11

GSM: 0541 497 44 88

Bir cevap yazın