Doğal yüz germe maskesi nasıl yapılır?

Botoks maskesi nasıl yapılır? , Botoks maskesi nasıl uygulanır? , Botols maskesi nasıl hazırlanır? gibi sorulara yanıt arıyorsanız eğer tam yerindesiniz.. Farklı nedenlerden dolayı yüzlerine botoks işlemi yaptırmaktan kaçınan bireyler için doğal yöntemlerle yapılan bu maske sizler için. Botoks yaptırmadan da, aynı etkileri doğal malzemelerle yapmak isteyenler için en iyi yöntem. Bu yüz germe maskesi gerçekten çok etkili ve emin olun ki doğru yapıldığında vücudunuza herhangi bir dış madde girmeden de mucizeler yaratılabileceğinin örneğidir.

Eğer 15 yaş daha genç görünmek istiyorsanız ve vücudunuzda herhangi bir kimyasal madde enjekte etmek için cesaretiniz yoksa botoks etkisi olan aşağıdaki maskeyi deneyin. Kırışıklıkları azaltmak için yardımcı olur ve cildinizi yumuşatır. Aşağıda doğal bir maskeyle botoks etkisi elde etmek ve böylece daha genç görünmek için gerekli maddeleri görebilirsiniz.

Botoks Etkili Yüz Maskesi

Botoks etkili yüz maskesi

Malzemeler;

  • 150 ml maden suyu
  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 85 gram saf havuç suyu( 3 ons)
  • 1 yemek kaşığı mısır nişastası

TARİFİ:

Mısır nişastasını tamamen eriyene kadar bir tencerede maden suyuyla karıştırın. Karışımın kalınlaşması için tamamen soğumaya bırakınız. Karışım soğuduktan sonra, yoğurt ve havuç suyunu ekleyelim ve malzeme pürüzsüz bir krema haline gelene kadar karıştırmaya devam ediniz.

UYGULAMA:

İyice yüzünüzü yıkayın ve herhangi bir makyaj, krem veya herhangi bir diğer ürün yüzünüzde kalmadığından emin olunuz. Bir fırça yardımıyla boyun tabanından alnınıza kadar dikey hareketlerle suratınıza sürmeye devam ediniz. Her zaman dikey hareketlerle yapınız asla dairesel hareketler yapılmaması gerektiğini unutmayın. Yüz maskesini kurumaya bırakın. 20 dakika sonra isterseniz daha uzun bekletin. Ilık suyla çıkarın.

(YASEMİN MİRAS / AKŞAM)

Yaş Mayalı Botoks Maskesi Tarifi

Botoks etkili boyun, yüz maskesi tarifini haftada 2 kez yapabilirsiniz.

Malzemeler;

  • 1 tatlı kaşığı yaş maya
  • 1 tatlı kaşığı kakao
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 2 damla limon
  • 1 tatlı kaşığı süzme yogurt

Yapılışı:

Yukarıdaki malzemeleri bir kasede karıştırın. Daha sonra bu karışımı kullanmadan önce yüzünüzü boynunuzu hafif ıslatın. Daha sonra bu maskesi boynunuza ve yüzünüze sürün 20 dakika beklektinden sonra ılık su ile kurulayın. Etkili bir botoks maskesidir.

Bir cevap yazın